jaki polecacie grill elektryczny

jaki polecacie grill elektryczny

Middleton Place, Karolina Południowa

Middleton Place jest historycznym plantacji z ogrodów położonych wzdłuż rzeki Ashley, Charleston w Południowej Karolinie.

Jednym z najwspanialszych miejsc w Stanach Zjednoczonych, plantacja ma historię bogatej tradycji. Została założona w 1741 roku przez Henry’ego Middleton, prezes Pierwszy Kongres Kontynentalny.http://wzorcowniamundurowa.pl/kategoria-produktu/wyposazenie-taktyczne/okulary-i-gogle/gogle Touring to miejsce 65 akrów, jeden jest pokonanie z wielkością w którym musi to mieć przytłoczony ludzi nadszedł czas!

Położony nad rzeką Ashley to ukazuje stereotypowego wizerunku Jeden ma życia na południu w tym okresie czasu!

Z historii mieszkańców rezydencji, można sobie wyobrazić tylko modne wydarzenia, które musiało zaszło w ogrodach i sale bankietowe.

Bawół sprowadzono pod koniec 1700 roku i stał się pierwszym bawoły wodne w Stanach Zjednoczonych. Myślę, że pomysł nie chwyci, to wiele lat, odkąd widziałem wodny bawół roamingu na wsi!

Stało się domem pokoleń Middleton Family, syna Henry’ego, Arthur Middleton sygnatariuszem Deklaracji Niepodległości, a syn Artura Henry Gubernator Karoliny Południowej i USA ministra do Rosji, a to z kolei jego syn William podpisująca Rozporządzenia Secesja.

Z tego okresu czasu poszło w dół wzgórza, plantacja została spalona w 1865 roku w odwecie za właściciela podpisującej Ordnance secesji. Pięć z bawołu zginęło, a jedli, a pozostałe sześć tajemniczo pojawia się w zoo w Central Parku.

W 1886 roku ogrody zostały uszkodzone przez trzęsienie ziemi dalej, od tej pory leżał opuszczony aż do 1916 roku, kiedy J. Pringle Smith rozpoczął przywracanie.

Dziś został przywrócony wiele z rodziny Middleton meble, obrazy księgami i dokumentami, ogrody zostały przywrócone z tarasami, stawów i pomieszczeń ogrodowych.

Jest to obecnie jeden z najbardziej prestiżowych ogrodów w Stanach Zjednoczonych, a jako takie ogólne Cornwallis została pokazana bankiet w filmie Mela Gibsona „Patriota”.

Więcej Travel Photos i artykułów!

http://tkaninydarpol.pl
– autor artykułu