jaki grill gazowy czy tradycyjny

jaki grill gazowy czy tradycyjny

Jeśli chcesz coś z większą klasą, pójść na kutego żelaza. Kowalstwo jest wykonany z żeliwa lub stali barów około pół cala grubości, a pracował w skomplikowane wzory. Ma klasyczny, elegancki doskonały wygląd dużych trawników, ogrodów, i balkony. Jest również bardzo wytrzymały, dzięki czemu można go pominąć cały rok. To jest w cenie, choć.book.dolcar.auto.pl Poszczególne kawałki przejść od $ 80 do kilkuset dolarów, a kutego żelaza zestaw może pójść w górę o 2000 $.

DREWNO:

Większość lasy nie może obsłużyć warunki zewnętrzne, ale te, które mogą się wyjątkowo wytrzymały. Jednym z przykładów jest teak, rodem liściastego z Azji Południowej i Południowo-Wschodniej. Tek ma naturalne oleje ochronne, które sprawiają, że jest wodoodporna i nie trzeba oleju lub lakier do utrzymania trwałości. Jest to także jeden z najdroższych; pojedyncze ławki można ustawić z powrotem 800 $, a zestaw może kosztować aż $ 3500. Vintage meble tekowe, wykonane z obecnie zagrożonych teak starodrzewem, jest jednym z najbardziej wartościowe.

Cedr jest kolejnym popularnym drewna na zewnątrz. Jest naturalnie pachnące i ma atrakcyjny kolor i ziarno. To nie jest tak silna jak teak, ale jeśli są prawidłowo leczone, meble cedr może wytrzymać deszcz, słońce i śnieg. Cedar pochłania wilgoć i uwalnia się powoli, co zmniejsza pękanie i odpryski, które mogą wystąpić w ekstremalnych temperaturach. Być może jego najlepszą cechą jest jego zapach, który służy jako naturalny środek odstraszający owady. Spodziewać się zapłacić $ 700 do 1000 $ za cztery-częściowy zestaw cedrowego.

Jeśli nie można wydać na meble jeszcze, istnieją również tańsze lasy do wyboru. Meble Eucalyptus kosztuje około 1/3 jak teak, ale jest tak samo atrakcyjna, choć nie będzie trwać tak długo. Bamboo jest także wielki, jeśli chcesz, aby przenieść meble wokół, a jeśli idziesz pbok.pl na animuszu azjatyckim wyglądzie.

– autor artykułu